Nocowanie w Łodzi – Apple Apartments

Łódź to najlepsze miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń kulturalnych, sportowych, wellbeingowych i rozrywkowych. Dlatego już niebawem tj. 27- 28 maja 2023 roku będzie gościć największą w tej części Europy konwencję dla trenerów personalnych branży medycznej i fitness tj. EU4YA by tiguar.

EU4YA by tiguar w 2023 roku to święto w branży fitness i okazja do uczestniczenia w treningach, warsztatach i wykładach prowadzonych przez najlepszych trenerów i prezenterów z Polski i całego świata. Organizatorzy przygotowali dla uczestników bogatą ofertę edukacyjną zgodną z trendami i potrzebami rynku. W trakcie wykładów i warsztatów wykładowcy będą skupiać się na  zagadnieniach związanych z treningiem personalnym oraz medycznym. 

Przy okazji organizacji Konwencji organizatorzy zdecydowali się na wydarzenie towarzyszące, czyli Kongres EU4YA. Na kongres zaproszeni zostali pracownicy, menedżerowie i właścicieli klubów fitness oraz studiów treningowych. Zarówno konwencja jak i kongres odbędą się w Hali EXPO w Łodzi.

Kongres EU4YA dla tych, którzy chcą więcej

W przeciwieństwie do wielu inicjatyw Kongres organizowany w Łodzi kierowany jest do małych i średnich firm, ma im dostarczyć odpowiedzi na pytania, które na co dzień stawiają sobie właściciele, menedżerowie, pracownicy klubów fitness oraz studiów treningowych. Prelekcje prowadzić będą praktycy w branży, ludzie, którzy uczyli się na własnych błędach. Od lat aktywnie działają w branży fitness, dlatego dzisiaj można ich nazwać ekspertami.

Dla uczestników Konwencji EU4Ya by tiguar wstęp na Kongres EU4YA jest bezpłatny.

Dlaczego warto przy okazji zwiedzić Łódź

Łódź to miasto, które często gości na swym terenie organizatorów różnych imprez masowych. Dlaczego? Łódź to miasto prężnie się rozwijające, na mapie położone w centrum Polski, z doskonałym dojazdem z każdego zakątka kraju, zarówno samochodem, jak i pociągiem. Dzięki swemu niebanalnemu kolorytowi Łódź od lat przyciąga do siebie ciekawych ludzi i interesujące inicjatywy. Co daje w zamian? Łódź daje duszę przesiąkniętą historią. Każdy, kto przyjedzie do Łodzi znajdzie coś dla siebie. Dla miłośników architektury Łódź to ocean możliwości, Łódzka architektura secesyjna zachwyca wszystkich. Trzeba tylko przejść się ulicami centrum miasta. Zachwyca nie tylko chluba Łodzi, czyli ulica Piotrkowska. Wystarczy skręcić w którąkolwiek z ulic krzyżujących się z Piotrkowską, a Łódź odkryje swoje najpiękniejsze oblicze. Łódź, to pałace i kamienice, to architektoniczne perełki, które warto zobaczyć, zanim wypowie się krytyczną opinię, że w Łodzi nie ma nic ciekawego do oglądania. Dla miłośników przyrody Łódź przygotowała parki np. ogromny park na Zdrowiu, ogród zoologiczny z nowoczesnym orientarium, palmiarnię czy ogród botaniczny, które są doskonałym miejscem na ucieczkę od zgiełku dużego miasta.

Łódź to oczywiście przepiękne centrum handlowe Manufaktura, nawet jeśli należysz do tych, którzy unikają takich miejsc, to akurat to cenutrum warto zobaczyć. To stary kompleks pofabryczny, dziedzictwo upadłego w przemysłu lekkiego, dziś przepięknie odrestaurowane tętni życiem.

Dojazd na EU4YA

Wydarzenie odbędzie się w Hali EXPO Łódź przy al. Politechniki 4. Skorzystaj z noclegów Apple Apartments, z których dostaniesz się na miejsce w kilka minut. Z Apartamentu Mickiewicza to dosłownie 20 minut spacerem przez park im. Poniatowskiego. Z Apartamentu Gdańska jest jeszcze bliżej – to ok. 10 minut pieszo, wzdłuż Alei Politechniki, podobnie jak z Apartamentu Wróblewskiego. Nocowanie w Łodzi jeszcze nigdy nie było tak wygodne!

Przeczytaj też